Programma

De Kunstroute van De Verbeelding leidt u twee dagen lang langs meer dan 140 kunstenaars op ruim 30 locaties. Maar er is veel meer te doen.
Hieronder ziet u wat de Verbeelding daarnaast zoal voor u in petto heeft.

Zaterdag

10:30 uur: Aadje Piraatje Kindervoorstelling in het CJMV-gebouw.
11:00 uur: Start creamarkt, creaplein en promoplein op het Raadhuisplein.
11:00 uur: Muziekspel in de bibliotheek in Buurt & Zo.
11:00 uur: Dansschool De Dansacker in De Dansacker.
11:30 uur: Muziekvereniging Excelsior op het Raadhuisplein.
13:30 uur: Aadje Piraatje Kindervoorstelling in de Aula van Ipse de Bruggen.
13:30 uur: Verteltheater in het CJMV-gebouw.
13:30 uur: Balletstudio Belinda, Nootdorp Toetsen en optredens door leerlingen van
                   Vioollespraktijk Nootdorp (o.l.v. Imme Tonkes) in Cultura.
13:30 uur: Vrouwenkoor Sounds of Joy in Dorpskerk Nootdorp.
13:30 uur: Turn Voices in Land van Bloei.
14:00 uur: Drumfanfare Haaglanden op het Raadhuisplein
14:00 uur: Poptroubadour Jan van der Burg in de bibliotheek in Buurt & Zo.
14:00 uur: Kees Balm in Buurthuis Het Oude Laarsje.
14:00 uur: Mandoline orkest O.N.I. in Kerk Delfgauw.
14:30 uur: Verteltheater in het CJMV-gebouw.
14:30 uur: Turn Voices in Land van Bloei.
15:00 uur: Start Verbeeldingsfestival bij De Trucker.
15:00 uur: Dubbel blaasquintet ‘I Fiati’ in Dorpskerk Nootdorp.
15:00 uur: Kees Balm in Buurthuis Het Oude Laarsje.
15:15 uur: Afrodite in Land van Bloei.
15:30 uur: Verhalencollectief Pijnacker in het CJMV-gebouw.
16:30 uur: Verteltheater in het CJMV-gebouw.
16:30 uur: Einde creamarkt, creaplein en promoplein op het Raadhuisplein
16:30 uur: Zangleerlingen van Mirjam van der Beek in de Bartholomeuskerk.
19:30 uur: Zaterdagavondconcert in de Dorpskerk Pijnacker. 

Zondag

10:00 uur: Cantores Amatores in de bibliotheek in Buurt & Zo.
12:00 uur: Anke Rutten in Kerk Delfgauw.
12:00 uur: Pianotrio met Paul Adams, cello; Julia Bart, viool; Mayke Wala, piano aan de Louise de Colignystraat 33 in Pijnacker
12:00 uur: Dansschool De Dansacker in De Dansacker.
13:00 uur: TripleFun bij Louis van der Meijden.
14:00 uur: De Delftse Troubadours in de bibliotheek in Buurt & Zo.
14:00 uur: Hans Cieremans in Kerk Delfgauw.
14:00 uur: Anke Rutten bij Nic van Winden.
14:00 uur: Dansschool De Dansacker in De Dansacker.
14:30 uur: Cnots Boem bij Ipse de Bruggen
15:30 uur: TripleFun bij Louis van der Meijden.
16:00 uur: Anke Rutten in Land van Bloei.

 

Een volledig overzicht van wat er op het verbeeldingsweekend te doen is vindt u hier.